Zaznacz stronę

To zioło ma naprawdę wspaniałe właściwości! Żeń-szeń nazywany jest inaczej także wszechlekiem. Wspaniały wpływ tej rośliny na męską potencję wynika z tego, że zawiera ona substancje działające podobnie do tych, które są stosowane w tabletkach na potencję. Żeń-szeń korzystnie wpływa na syntezę tlenku azotu, a jest to proces niezbędny do zaistnienia i utrzymania erekcji. Dlatego właśnie ziołowe naturalne preparaty na potencję zawierają żeń-szeń. To zioło jest też polecane jako dodatek do dań, gdyż jest ono znanym na całym świecie afrodyzjakiem.

Co jeśli stosowanie żeń-szenia nie pomoże na potencję?

Owszem, wiele kłopotów z potencją i libido ma charakter przejściowy Wynikają one ze złej diety, stresującego trybu życia, stosowania alkoholu czy papierosów. Mogą mieć one też podłoże psychologiczne i wynikać z obniżonego nastroju, lęków, zaniżonej samooceny. Jeśli ziołowe leki na potencję nie pomogą, jeśli zawiodą także afrodyzjaki, koniecznie odwiedź lekarza.

Porada specjalisty w przypadku kłopotów ze wzwodem

Porada specjalisty w przypadku kłopotów ze wzwodem sprawi, że szybko dowiesz się, jaka jest właściwa przyczyna Twojego problemu. Dzięki temu szybko będzie można podjąć leczenie. A jak wiadomo – im szybciej zostanie ono zastosowane, tym większa szansa na to, że problem zostanie rozwiązany. Nie warto czekać, aż problem się rozwinie. Jeśli mimo zażywanych leków masz zaburzenia erekcji, udaj się do lekarza rodzinnego na podstawowe badania, jakie robi się w takim przypadku. Będzie wiedział, jakie badania Ci zalecić, by zdiagnozować przyczynę problemu.